6

2oslední aktualizace 8. 10. 2023

Dny otevřených dveří

 

Pro zájemce o studium a jejich rodiče pořádáme dva dny dny otevřených dveří:

ve čtvrtek 7. 12. 2023 od 16:00 do 19:00

ve čtvrtek 11. 1. 2024 od 16:00 do 19:00

Při návštěvě uchazeči a jejich rodiče získají potřebné informační materiály, budou si moci prohlédnout vybavení školy a budou mít možnost se setkat se studenty a pedagogy, kteří zodpoví všechny vaše otázky.

V 16:30 a v 17:30 v přízemí proběhne krátké (samozřejmě nepovinné) setkání s vedením školy, kde nejen získáte podrobnější informace o škole, ale také se budete moci na cokoliv zeptat.

Dopravní spojení do gymnázia najdete na stránce věnované kontaktům.

 

Veškeré podstatné informace najdete na stránce "Přijímací řízení".

Kromě dne otevřených dveří vám také nabízíme náhradní "prohlídku" v podobě dvou fotogalerií. (Fotogalerie byly připraveny pro přijímací řízení v roce 2021, kdy se kvůli epidemii nemohly dny otevřených dveří konat.)

  Vybavení Gymnázia Milady Horákové (fotogalerie)
70 fotografií, které vám představí budovy, chodby, učebny, jídelnu, tělocvičny a školní hřiště. Většina fotografií je z ledna 2021, proto jsou chodby a učebny bohužel osiřelé...

  Život na GMH (fotogalerie)
100 fotografií z uplynulých let vám představí školní akce a běžné exkurze, koncerty a jiné kulturní události, sportovní aktivity, výpravy po České republice i do zahraničí a nakonec radosti i strasti spojené s maturitou.

Některé informace ke studiu na GMH najdete také na stránce "Časté otázky", v níž jsme shromáždili nejčastější dotazy, které v průběhu "dní otevřených dveří" od uchazečů a jejich rodičů často dostáváme, a připojili jsme pochopitelně i odpovědi na ně.